Cili futbollist është në këtë foto, Ronaldo, Sergio Ramos apo…(Foto)

Ashtu si adoleshentët, edhe futbollistët e lëshojnë ndonjëherë veten dhe postojnë foto në rrjetet sociale, duke treguar trupin e tyre. Kështu ka ndodhur me një prej futbollistëve të Realit. Nuk është as Cristiano Ronaldo apo Serxhio Ramos, por në fakt bëhet fjalë për gjermanin Mesut Ozil, që ka treguar muskujt e trupit të tij.